PRZEWOZY OSÓB

PRZEWOZY OSÓB BUSAMI

Nasza firma oferuje swoim klientom tanią i komfortową podróż busami na terenie całej Polski i Niemiec. Planując wyprawę zawsze wybierami optymalne trasy, by podróżujący zawsze trafiali na podany adres bezpiecznie i ekspresowo. Posiadane przez nas pojazdy niedawno wyjechały z salonu – są ciche, bardzo wygodne, posiadają klimatyzację i przyciemniane szyby – co sprawia, że nawet najdłuższa droga będzie przypominała siedzenie na kanapie. Zapewniamy, że wybierając nasze usługi będziecie państwo zadowoleni.

PRZEJAZDY POLSKA NIEMCY

Organizujemy przejazdy z Polski do Niemiec, jak i z Niemiec do Polski. Głowne miasta, do jakich jeździmy to: Berlin, Potsdam, Magdeburg, Padeborn, Ham, Essen, Duisburg, Düsseldorf, Bonn, Koblenz, Wiesbaden, Giessen, Gladbeck, Kassel, Erfurt, Gera, Leipzig, Bremen, Hamburg, Darmstadt, Oldenburg, Frankfurt am Main, Malburg, Bad Homburg, Hanał, Siegen, Wuppertal Heilbronn, Würzburg, Wetzlar, Mainz, Mannheim, Russelsheim, Aschaffenburg, a także Wrocław, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra, Świebodzice, Wałbrzych, Lublin, Kłodzko, Kamienna Góra.

przewozy Niemcy Polska

Przewozimy naszych klientów także do mniejszych miast i miejscowości takich jak: Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Międzylesie, Lądek Zdrój, Ząbkowice Śląskie, Stronie Śląskie, Dzierżoniów, Trzebnica, Bardo, Łagiewniki, Strzelin, Oława, Złotoryja, Oleśnica, Głuszyca, Karpacz, Lubań, Pieszyce, Bolesławiec, Zgorzelec, Chocianów, Środa Śląska ,Prochowice, Chocianów, Złotoryja, Jawor, Jaworzyna Śląska, Sobótka, Nowa Ruda, Kamieniec Ząbkowicki, Paczków, Złoty Stok, Srebrna Góra, Bielawa, jak i wielu więcej niewymienionych powyżej dając państwu pełen wachlarz w stosunku do wyboru celu podróży.

DLACZEGO MY? - PRZEWOZY OSÓB POLSKA NIEMCY

W naszej firmie bardzo doceniamy naszych klientów, z uwagi na oferujemy stałym pasażerom naszych busów co dzisiąty przejazd za darmo. W dni świąteczne ceny obniżone zostają o 20% za osobę. Dajemy także naszym klientom zniżki na bilet w dwie strony. Te i wiele innych rabatów i promocji czeka na Państwa wybierając nasze usługi!